‘’Av Zamanı'' sloganı ile av, kamp, outdoor alanındaki deneyimini; yenilikçi ve gelişime açık vizyonuyla bütünleştirerek, çok markalı av ve kamp marketi olarak konumlanan Avfoni, www.avfoni.com ile bulunduğu internet mağazacılığında da Türkiye’nin öncü av marketi mağazalarından biri olma özelliğini taşımaktadır. 

 

Avfoni; Helikon-Tex, Tractive, The Pocket Shot, Ornitela, Vectronic, Dan Inject, Microwave Telemetri markalarının Türkiye distribütörüdür. Ayrıca dünyaca ünlü markalara ait balık avı, kara avı, outdoor, doğa sporları, kamp ve outdoor teknoloji ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Balık avında; Abu Garcia, Daiwa Fox, Fııısh, Gamakatsu, Okuma, Savage Gear, Shimano Kara avında; Heckler & Koch, Ics, Sig Sauer, Browning, Cabela's, Cybergun, Deer Hunter Kamp-outdoor; Aku, Asics, Asolo, Evolite, Husky, Jack Wolfskin, Merrell, Salomon, Led Lenser, Stanley gibi seçkin markaları doğa severler ile buluşturmaktadır. Avfoni dünyaca ünlü markalarıyla olduğu kadar kendi üretimi olan Funky Camp, Funky Chairs, Headshot markalarının satışını gerçekleştirmektedir.

 

100.000 çeşitten fazla ürünle müşterilerine hizmet veren Avfoni, 2007 yılında kurulan ve dijital reklam ve pazarlama alanında faaliyet göstermeye başlayan Pirana Bilişim Teknolojileri Reklam Av ve Kamp Malzemeleri Tic. LTD. ŞTİ. markasıdır. Pirana Bilişim 2012 yılı başından itibaren avfoni.com ile av, kamp ve outdoor sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek dikkatleri üzerine çekmiştir.Kroki

<
Lokasyon Bekleniyor...

Yorumlar (0 )

5 5.0 üzerinden
Hizmet Kalitesi 5
Ürün Kalitesi 5
Ürün Fiyatları 5
Lokasyon 5
    Henüz İşletme için yorum yapılmadı...

Yorum Yapabilmek için Giriş Yapmanız Gerekiyor!

Standart İşletme
av-foni-avcilik-malzemeleri-logo
Merhaba ( ) Görüşlerin bizim için önemli...

Çalışma Saatleri

  • Haftaiçi 08:00 - 18:00
  • Cumartesi 08:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı - Kapalı