1994 yılında sağlık ve eğitim konusunda standartlaşma, eğitimin insanlarda tutum ve beceri geliştirebilmesi, insan sağlığının korunması ve geliştirilmesi, sağlık ve eğitim konusunda rehberlik yapılması, bilinçlenme ve kalkınmışlığın bir ana unsuru haline gelmesi amacı ile yola çıkıldı. Bu yola çıkarken bizim bir hayalimiz vardı; insanlar bilinçlenmeli, sağlıkları korunmalı, eğitim ile kişilerin hayatında olumlu değişimler yaratarak daha yaşanır bir dünyaya katkı sağlamaktı ve bu hayal peşinde, birçok adımlar, merhaleler katedilerek nihayi süreçte giderek kurumsal kimliğe doğru giden ve 2008 yılında ticari faaliyet olarak hayatına devam eden Medisoy organizasyonu oluştu.

      İlk başlangıçta kurum dostumuz olan IBC Uluslararası İnsani Yardım ve Kalkınma Vakfı bünyesinde, İlkyardım ve Yangın Eğitim Merkezi olarak 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır ve üzerine aldığı misyon gereği, başta özürlü rehabilitasyon ve eğitim birimine ve diğer insani yardım konularına sponsor olarak görevini başarı ile sürdürmüştür. Engellerin ortadan kaldırılması, eğitimde eşit fırsat, ayrımcılığın yok edilmesi, cinsiyet eşitliği, evrensel haklara saygılı, hukuka ve kanunlara saygılı ve gerekliliklerini iş yaşamında sürekli yerine getiren bir temel felsefeyi kendisine düstur edinmiş ve bu büyük organizasyonun genetiğine işlenmiştir. İnsana saygılı, çağın gerekliliklerini yerine getiren, bilimsel dayanakları kendisine rehber edinen, güvenilir, dürüst ve ilkeli bir stratejiyi benimseyen Medisoy sizlerin sayesinde gideren daha güçlenen ve gelişen bir yapıya kavuşmuştur.

      2008 yılında vakıfla yollarını ayıran Medisoy, Sağlık, Eğitim ve Danışmanlık alanlarında yılların birikimi, tecrübe ve bilimsel gerçeklere bağlılığı ile sizlerin çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktadır. Birçok başarılı projenin öncüsü olmaktan övünç duyuyoruz. Ticari etik değerlere sonuna kadar bağlı, tüm mali ve hukuki gereksinimlerini yerine eksiksiz olarak getiren, sunduğu hizmetin sonuna kadar arkasında duran, örnek olabilecek bir anlayışa sahip olan Medisoy, kendi alanında ilkeleri ile sektöre yön veren, geliştiren yenilikçi bir anlayış ile hizmetini geliştirerek yoluna devam etmektedir.

      Üzerimize aldığımız tüm çalışmalarda başarılı olmamız, işimizi önemsememiz, takip edip sürekli geliştirmemiz ve “Güven En Büyük Hazinemizdir” prensibi Medisoy’un olmazsa olmazıdır. Sektörel anlamda bütününe hakim, hukukun ve eşitliğin üstünlüğünü ön planda tutan anlayışı ile sizlere hizmet vermeye bundan sonrada devam edecektir. Kazanmak ve kazandığını paylaşmak, insan hayatına olumlu etki yapacak dokunuşlarda bulunmak, her zaman saygılı davranmak, hoşgörü çerçevesinde hatalardan ders çıkararak büyümeye ve gelişmeye devam edecektir.

      Medisoy, ana faliyet konusu İlkyardım Eğitimleri, Yangın Önleme ve Müdahale Teknikleri Eğitimi, Kişisel Gelişim ve Endüstriyel Sektörel Eğitimleri konusunda öncü bir şirkettir.

      Karanlığı aydınlatmada, olumsuzlukları fırsata çevirmede kara sayfanın altındaki güçlü markanız Medisoy sizlerin Sağlık ve Eğitim Danışmanınızdır.Kroki

<
Lokasyon Bekleniyor...

Yorumlar (0 )

5 5.0 üzerinden
Hizmet Kalitesi 5
Ürün Kalitesi 5
Ürün Fiyatları 5
Lokasyon 5
    Henüz İşletme için yorum yapılmadı...

Yorum Yapabilmek için Giriş Yapmanız Gerekiyor!

V.I.P. İşletme
medisoy-saglik-egitim-danismanlik-logo
  • Medisoy İlkyardım Eğitimi
  • 02623258380
  • Website
Merhaba ( ) Görüşlerin bizim için önemli...

Çalışma Saatleri

  • Haftaiçi 08:00 - 18:00
  • Cumartesi 08:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı - Kapalı